Bufet Alicante, Inter Link, 88x32-43x197 cm, lemn, natur
1.571,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la mezoni.ro
- Vândut de mezoni.ro
- Comandă direct la magazin
- 8 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 41 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Bufet Alicante, Inter Link, 88x32-43x197 cm, lemn, natur
1.571,00 RON
Inter Link, producator si designer de mobila cu activitate la nivel mondial, are un simt sigur pentru inovatii si proiecte practice, care impresioneaza prin standardele inalte de calitate si designul modern.Un dulap de vitrina nu numai ca economiseste spatiu in living sau in sufragerie, dar arata si grozav! Acest dulap ofera spatiu amplu de depozitare pentru toate ustensilele de bucatarie, cum ar fi vase si tacamuri. Bucurati-va de atmosfera calma si primitoare pe care o aduce Alicante. Cu Alicante, functionalitatea si estetica sunt perfect combinate. Dulapul nu numai ca ofera spatiu suplimentar de depozitare, dar atunci cand este iluminat corespunzator, devine un adevarat punct de atractie! Rafturile vizibile pot fi folosite pentru a expune obiecte decorative, oferind numeroase oportunitati de a adauga accente colorate. Dulapul are doua sertare, patru rafturi si un total de patru usi. Pentru a proteja lemnul masiv, suprafata este sigilata cu un lac transparent. Acest proces face ca suprafata sa fie usor de curatat si hidrofuga. Lacul utilizat are un continut scazut de poluanti. Baza unei piese de mobilier robuste si durabile incepe cu selectia materialelor. Pentru productia de Alicante, materialele sunt intotdeauna selectate conform unor criterii specifice. Rezultatul este un produs din lemn robust si de lunga durata. Bufetul este fabricat din pin masiv (pin parfumat) si finisat cu un lac transparent. Fibrele evidentiaza caracterul natural al lemnului. Lemnul de plantatie sustenabil, ecologic si organic ofera caldura, confort si o atmosfera primitoare. Experimentati senzatia pura a lemnului natural autentic.Aceasta frumoasa vitrina cu fronturi din sticla securizata are doua sertare pe glisiere metalice cu glisare usoara si doua rafturi in spatele a patru usi. Deoarece satisfactia clientilor este prioritatea noastra principala, toate piesele noastre de mobilier sunt fabricate in conformitate cu standardele de mediu si de calitate. Toate piesele noastre de mobilier sunt inovatoare, practice si durabile, asigurandu-le ca vor rezista multi ani de acum inainte.Informatii suplimentareSuprafata material: pictataGrosime raft: 1.8 cmGreutate suportata raft: 5 kgGreutate suportata sertar: 10 kgVa rugam sa retineti ca culorile articolelor afisate in imaginile online pot diferi de culorile originale de pe monitorul dvs. de acasa.Vizibilitatea fibrei lemnului si a nodurilor face parte din caracterul individual al fiecarei piese de mobilier din lemn masiv. Fiind un produs natural, suprafata se poate modifica.Instructiuni de ingrijire si curatare: Produsul este hidrofug si usor de intretinut. Stergeti-l pur si simplu cu o carpa umeda si apoi uscati-l cu o carpa uscata.Usor de asamblat, se livreaza demontat. Sunt incluse instructiuni de asamblare ilustrate.Fixati articolul pe perete folosind accesoriile de montare incluse.Obiectele decorative nu sunt incluse.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Se potrivește Bufet Alicante, Inter Link, 88x32-43x197 cm, lemn, natur cu patul sau fereastra mea?
Verifică dimensiunile exacte ale Bufet Alicante, Inter Link, 88x32-43x197 cm, lemn, natur în pagina produsului de la magazinul mezoni.ro și compară-le cu ale tale: la saltele și lenjerii contează dimensiunea patului (ex. 160×200 cm), la perdele lățimea galeriei și înălțimea de la șină până unde vrei să cadă materialul. Regulă utilă la perdele: lățimea materialului să fie de 2-2,5 ori lățimea ferestrei, pentru faldurile frumoase.
Cât costă Bufet Alicante, Inter Link, 88x32-43x197 cm, lemn, natur în acest moment?
Acum, Bufet Alicante, Inter Link, 88x32-43x197 cm, lemn, natur e listat la 1571.00 RON (cu TVA) de magazinul partener mezoni.ro — prețul se preia automat din feedul magazinului, deci e cel valabil la zi. Transportul se calculează la finalizarea comenzii; la saltele, care merg în colet voluminos sau rulate în vid, taxa poate diferi de cea a unui colet obișnuit. Pragul de livrare gratuită al magazinului merită verificat.
Cum achit Bufet Alicante, Inter Link, 88x32-43x197 cm, lemn, natur?
Plata o faci direct la magazinul mezoni.ro, în pasul de checkout: card bancar prin conexiune securizată, ramburs la curier sau rate, unde magazinul le oferă — la saltelele mai scumpe ratele sunt des disponibile. Perdele-Online.ro nu vede și nu stochează datele tale de plată; noi doar ți-am arătat unde e oferta cea mai bună.
Pot returna Bufet Alicante, Inter Link, 88x32-43x197 cm, lemn, natur după ce l-am despachetat?
Depinde ce este: textilele obișnuite (lenjerii, perdele, cuverturi) se returnează în 14 zile calendaristice conform OUG 34/2014, nefolosite și cu etichetele lor. Atenție însă la saltele și produsele cu folie sigilată de protecție: odată desigilate, legea permite magazinului să refuze returul din motive de igienă. Citește politica de retur a mezoni.ro înainte să rupi folia — nu după.
Cum se livrează Bufet Alicante, Inter Link, 88x32-43x197 cm, lemn, natur și în cât timp?
Magazinul mezoni.ro expediază prin curier, de regulă în 1-4 zile lucrătoare. Lenjeriile și perdelele vin în colete obișnuite; saltelele sosesc fie rulate și vidate într-o cutie compactă (se lasă 24-72h să revină la formă), fie întinse, prin transport voluminos cu programare. Modalitatea exactă pentru Bufet Alicante, Inter Link, 88x32-43x197 cm, lemn, natur scrie în pagina produsului din magazin.
Mai e Bufet Alicante, Inter Link, 88x32-43x197 cm, lemn, natur pe stoc la magazin?
Feedul magazinului mezoni.ro raportează acum: în stoc. Statusul se împrospătează automat, dar la modelele populare de lenjerii — mai ales seturile complete într-o anumită dimensiune — stocul pe varianta ta de pat se poate termina repede. Dacă produsul e disponibil în dimensiunea care îți trebuie, nu amâna prea mult finalizarea comenzii.
De ce finalizez comanda Bufet Alicante, Inter Link, 88x32-43x197 cm, lemn, natur pe alt site?
Pentru că Perdele-Online.ro e un comparator de oferte, nu un magazin: strângem la un loc produsele de somn și textile ale magazinelor partenere, ca să nu le cauți tu pe fiecare în parte. Bufet Alicante, Inter Link, 88x32-43x197 cm, lemn, natur e vândut de mezoni.ro — la el pui produsul în coș, plătești și primești factura cu garanție. Dacă vreo informație diferă între noi și magazin, are dreptate magazinul: feedul lui e sursa.
Se reduce Bufet Alicante, Inter Link, 88x32-43x197 cm, lemn, natur curând?
Sincer: nu știm — magazinele își decid singure promoțiile. Ce știm sigur e că prețul de 1571.00 RON afișat acum e sincronizat automat cu feedul mezoni.ro, deci orice reducere apare instant și la noi. La textile de casă, campaniile vin valuri-valuri: sezon nou, Black Friday, sărbători. Dacă nu te grăbești, revino pe pagina produsului din când în când.
Ce fac dacă Bufet Alicante, Inter Link, 88x32-43x197 cm, lemn, natur vine cu defect?
Defectele de fabricație — cusături desfăcute, fermoare stricate, arcuri deformate la saltele — intră în garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 și OUG 140/2021), pe care ți-o datorează magazinul mezoni.ro. Fă poze la primire, păstrează factura din colet și contactează magazinul: soluțiile legale sunt repararea, înlocuirea sau banii înapoi.
Alte produse de la mezoni.ro
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-8%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-15%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine